O nas

Kim jesteśmy?

Czy mimo wieloletniej nauki języka angielskiego trudno było Ci dostrzec rezultaty? Szkoła języka angielskiego YETS zapewnia skuteczne nauczanie i efektywne metody nauki. Ustalamy jasny cel i dążymy do jego osiągnięcia, stale monitorując Twoje postępy i motywując Cię do dalszej pracy. Zajęcia mają usystematyzowaną formę. Nasze spotkania dzielimy na bloki, które składają się z wprowadzenia nowych treści, powtórki oraz podsumowania. Dostaniesz od nas darmowe materiały i stałe wsparcie. Oferujemy zajęcia z dojazdem i online przez 7 dni w tygodniu. Przekonaj się, że warto do nas dołączyć i skorzystaj z darmowej lekcji próbnej. 

Jak wyglądają zajęcia?

Yets

Nasza misja

Szkoła języka angielskiego YETS nie wyklucza. Wspieramy różnorodność i jesteśmy otwarci dla osób w każdym wieku. Dowodzimy, że edukacja powinna być wolna od uprzedzeń, dyskryminacji czy wstydu.

Zajęcia pozbawione są stresującej atmosfery. Wierzymy, że kluczem do efektywnej nauki języka angielskiego jest ciekawość, dlatego nasi lektorzy_lektorki przygotowują zajęcia pełne inspirujących i interaktywnych aktywności. Dążymy do tworzenia przyjaznego środowiska, które pobudza zainteresowanie i zachęca do aktywnego uczestnictwa, aby nasi kursanci mogli rozwijać swoje umiejętności językowe z pasją i pewnością siebie oraz wykorzystywać je zarówno w codziennych sytuacjach jak i biznesie czy szkole.

Prowadzimy również kampanię informacyjną, o której możesz przeczytać tutaj. Wierzymy, że efektywna nauka języków zaczyna się od pasji, czym staramy się zarażać.

FAQ

Co oferujemy?

Potrzeby każdej osoby są inne

Dobieramy metody w zależności od wyznaczonych celów. Nauka do egzaminu ósmoklasisty znacząco różni się od zajęć przygotowujących do pracy za granicą w języku angielskim z osobą, którą stresuje częste sprawdzanie wiedzy, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia indywidualnego programu zajęć i kursu dostosowanego do Twoich potrzeb

Dostosowujemy się do ram czasowych

Na początku współpracy ustalamy godzinę i dzień spotkania. Jeżeli późniejsze korekty w planie wymagają zmiany, to staramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zmienić dzień lub/i godzinę spotkań.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Jeśli nagle pojawi się potrzeba przerobienia określonego zagadnienia językowego, nie ma problemu, aby po wcześniejszym kontakcie dostosować program najbliższego spotkania do Twoich potrzeb. Korepetycje z języka angielskiego muszą być przede wszystkim skuteczne, dlatego kluczowe jest wspólne zaangażowanie. 

Otrzymasz od nas materiały

Są to materiały w formie cyfrowej jak i fizycznej. Oprócz tego damy Ci dostęp do platform ułatwiającym naukę, grupy na Facebooku czy newslettera. Dzięki zaangażowaniu różnych bodźców angielski jest jeszcze bardziej skuteczny.

Dlaczego warto nas wybrać?

W naszej szkole stawiamy na indywidualne podejście, opracowując spersonalizowany plan nauki, uwzględniający ustalone ramy czasowe i zamierzone cele. Wierzymy, że każda osoba ma nieograniczone możliwości rozwoju; różnią nas jedynie potrzeby dotyczące wyboru odpowiednich metod nauczania. Oprócz regularnych spotkań z naszymi lektorami_lektorkami, oferujemy również bogaty zestaw materiałów do samodzielnej nauki oraz skuteczne strategie uczenia się. Dzięki naszemu zaangażowaniu, korepetycje z języka angielskiego są przyjemnością

FAQ

Masz pytanie?

Czy mogę otrzymać darmowe zajęcia?

Osoba, której polecasz nasze zajęcia musi się z nami skontaktować i podać nam pierwsze trzy litery Twojego imienia i nazwiska.

Po odbyciu i opłaceniu 4 zajęć w dowolnej formie przez osobę, która skorzystała z Twojego polecenia otrzymasz od nas darmowe spotkanie w dowolnej formie.

Czy mogę zapisać się na zajęcia próbne z języka angielskiego?

Tak, zapraszamy na darmowe zajęcia próbne z języka angielskiego w formie zdalnej. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób, aby ustalić dzień i godzinę spotkania

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia możesz zapisać się poprzez formularz kontaktowy, WhatsApp, e-mail, telefonicznie lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Przed pierwszymi zajęciami z języka angielskiego z dojazdem, spotkasz się z nami na 15-minutowe spotkanie online, które pomoże nam dostosować pierwsze zajęcia do Twoich umiejętności i oczekiwań.

Czy istnieje możliwość wystawienia faktury?

Tak, wystawiamy faktury za zajęcia z języka angielskiego. Jeżeli interesuje Cię możliwość wystawienia faktury skontaktuj się z nami na adres mailowy yets.finance@gmail.com.

Jak wygląda system płatności i czy można płacić gotówką?

Niestety nie ma możliwości, aby zapłacić gotówką za zajęcia i kursy z języka angielskiego.  

Zajęcia opłacamy przelewem. Szczegóły dotyczące płatności otrzymasz od nas w chwili zapisu na pierwsze spotkanie. 

Jak mogę się skontaktować w sprawie zajęć z języka angielskiego?
Kiedy, gdzie i o jakich porach odbywają się zajęcia?

Zajęcia z dojazdem z języka angielskiego od poniedziałku do piątku 8:00-20:30
Sobotnie kursy z języka angielskiego z dojazdem 8:00-16:00
Zajęcia online z języka angielskiego od poniedziałku do piątku 7:30-21:30.
Weekendowe zajęcia online z języka angielskiego 8:30-17:30.

O szczegóły lekcji z języka angielskiego najwygodniej zapytasz przez formularz kontaktowy.

Czy dostanę umowę i kiedy zostanie ona przesłana?

Umowa wstępna za kurs z języka angielskiego zostanie przesłana mailowo do 24 godzin po ustaleniu daty pierwszego spotkania. Ta umowa nie jest zobowiązująca i dotyczy pierwszego miesiąca zajęć.

Po miesiącu dostaniesz właściwą umowę na czas nieokreślony. 

Umowa jest gwarantem świadczenia najwyższej jakości usług. Dzięki umowie masz pewność, że Twoje zajęcia będą się odbywały na niezmienionych warunkach, co pozwala na spokojne i efektywne korzystanie z naszych usług.

Jak odstąpić od umowy?

Jeżeli chcesz odstąpić od umowy skontaktuj się z nami na adres: yets.kontakt@gmail.com

Czy można znaleźć Was na social mediach?

Pewnie! Aby znaleźć więcej informacji na temat szkoły językowej YETS zapraszamy na platformy Instagram i Facebook.

Czy jesteśmy LGBT friendly?

Jesteśmy nie tylko tolerancyjni, ale i wspieramy różnorodność.

Wierzymy, że miłość tak samo jak nauka nie wyklucza, dlatego jednym z założeń szkoły języka angielskiego YETS jest stworzenie przyjemnej i bezpiecznej atmosfery nie tylko dla naszych kursantów_kursantek, rodziców, pracowników_pracownic, ale i przyjaciół szkoły YETS.

Szkoła języka angielskiego YETS prowadzi kampanię informacyjną na temat wykluczenia i równych szans w dostępie do nauki języków obcych. Skupiamy się na wielkoformatowym wykluczeniu zarówno ze względu na wiek, indywidualne trudności, nietolerancję lub wykluczenie związane z dostępem do sprzętu lub materiałów do nauki. O naszych aktualnych działaniach oraz kampanii społecznej przeczytasz tutaj.

Mam trudności takie jak dysleksja/ problemy z koncentracją/ jestem osobą nieneurotypową/osobą z niepełnosprawnością ruchową itp. Czy jest to problem?

Nie! Każda osoba jest mile widziana bez względu na wiek, zdobyte jak dotąd umiejętności czy inne przeszkody. Wszyscy możemy uczyć się efektywnie i czerpać przyjemność z nauki języków obcych niezależnie od trudności.

Prowadzę firmę. Czy mogę skorzystać z zajęć z języka angielskiego dla firm?

Korzystanie z języka angielskiego w biznesie wpływa na dynamiczny rozwój firmy i otwiera nowe, fascynujące perspektywy. Pozwala na unowocześnienie firmy, wyjście poza utarte schematy i zdobycie międzynarodowych kontaktów biznesowych. Centrum językowe YETS świadczy usługi w zakresie:

Po indywidualną wycenę oraz ofertę zapraszamy do kontaktu: